Lista ofert
35
35
35
1 634 749 PLN
(26 799 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
61 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
61 m²
łazienki
2+
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
395dni
Zaktualizowano:
71dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
340 HOMES
340 HOMES
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
340 HOMES
340 HOMES
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą