SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 103 987 PLN
(20 072 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
55 m²
Δήμος Θάσου

sypialnia2
metraż55 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Paros for sale Ground floor apartment of 55sq.m. Country House built in 2024 consists of 2 bedrooms, 1 living room, kitchen, 1 WC, 1 bathroom, 400 me...

Inny
Wiek oferty: 324dni
Zaktualizowano: 323dni

Miejscowości

Δήμος Θάσου
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos