SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 477 156 PLN
(22 727 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
153 m²
Δήμος Μαραθώνος

sypialnia3
metraż153 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Σε εξαιρετικό σημείο στα Δικαστικά του Σχοινιά, διατίθεται προς πώληση πολυτελές διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 153 τ.μ., στον 1ο όροφο σύγχρονου συγ...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna toaletaPiętro

Pompa ciepła
Wiek oferty: 127dni
Zaktualizowano: 127dni

Miejscowości

Δήμος Μαραθώνος
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Roumpos Real Estate