SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 188 657 PLN
(9 286 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
128 m²
Νυμφών, Δήμος Καλλιθέας

sypialnia3
metraż128 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale under construction apartment of 128 sq.meters in Athens. The apartment has 2 levels. Basement consists of one bedroom, one shower WC, one sto...

umeblowany
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Νυμφών, Δήμος Καλλιθέας
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Grekodom Development