SUPA24
Inne
Inne
Inne
368 982 PLN
(10 852 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
34 m²
Δήμος Αμφίπολης

sypialnia2
metraż34 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale under construction apartment of 34 sq.meters in Kavala suburbs. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, li...

Inny
Wiek oferty: 256dni
Zaktualizowano: 15dni

Miejscowości

Δήμος Αμφίπολης
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Grekodom Development

Grekodom Development