SUPA24
Salon
Salon
Salon
6 624 182 PLN
(48 707 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
136 m²
Queensway

sypialnia3
metraż136 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Chestertons is delighted to offer this exceptional 3-bedroom property in Midtown, Gibraltar. This home epitomizes stylish and contemporary living. Thi...

Inny
Wiek oferty: 56dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Queensway
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Chestertons Gibraltar