SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 545 581 PLN
(28 622 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
54 m²
Allée du Mail, Versailles

sypialnia3
metraż54 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Mickaël Almeida vous propose: Au cOEur du très prisé quartier Saint-Louis à Versailles, découvrez ce charmant appartement de 3 pièces d’e...

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Allée du Mail, Versailles
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France