SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 955 020 PLN
(27 153 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
72 m²
Rue Raphaël, Vanves

sypialnia3
metraż72 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Ariane Siahpoosh vous propose: Appartement 3 pièces – Emplacement idéal – Vie tout à piedIdéalement situé, au cOEur d’un environnement re...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaOddzielna toaletaPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 8dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Rue Raphaël, Vanves
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France