SUPA24
Salon
Salon
Salon
382 275 PLN
(7 496 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
51 m²
Valdeblore

sypialnia3
metraż51 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Laetitia Carton vous propose: Situé dans la charmante village de la Bolline Valdeblore, cet appartement 3 pièces de 49m² offre un cadre p...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Valdeblore
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France