SUPA24
Salon
Salon
Salon
729 482 PLN
(13 509 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
54 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

sypialnia3
metraż54 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Amandine Caffiers vous propose: Appartement Moderne de 3 pièces avec Balcon et Parking à TrappesSitué dans la charmante ville de Trappes,...

Inny
Wiek oferty: 56dni
Zaktualizowano: 31dni

Miejscowości

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France