SUPA24
Salon
Salon
Salon
702 719 PLN
(15 616 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
45 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

sypialnia2
metraż45 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Dans une petite copropriété de 2010, agréable appartement 2 pièces en rez de jardin, comprenant: une entrée, un séjour avec cuisine ouverte, une grand...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PiętroOtwarta przestrzeń życiowaStyl nowoczesny

Gaz
Wiek oferty: 101dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Cama Immobilier