SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 710 112 PLN
(32 652 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
83 m²
Boulevard Washington, Suresnes

sypialnia4
metraż83 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Villa Louisa Appartement neuf belles prestations - Réception/cuisine à aménager - 3 belles chambres dont suite - salle de bains - salle d'eau - 2 wc...

Gaz
Wiek oferty: 124dni
Zaktualizowano: 76dni

Miejscowości

Boulevard Washington, Suresnes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

l'Adresse Suresnes - Mont Valérien - l'Adresse Suresnes - Mont Valérien