SUPA24
Salon; styl rustykalny, podłoga drewniana, światło dzienne
Salon; światło dzienne, styl nowoczesny
Kuchnia; sprzęt kuchenny, światło dzienne, styl nowoczesny, widok
1 779 117 PLN
(20 687 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
86 m²
Rue Émile Cloud, Serris

sypialnia4
metraż86 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Severine ROLLAND vous propose: En exclusivité à Serris, secteur du parc du centre urbain – Venez découvrir ce joli appartement 4 pièces d...

Inny
Wiek oferty: 76dni
Zaktualizowano: 76dni

Miejscowości

Rue Émile Cloud, Serris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France