SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 146 023 PLN
(17 907 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
64 m²
Rue Gambetta, Sérignan

sypialnia3
metraż64 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

1000% IMMOBILIER - EN EXCLUSIVITÉ - OFFRE D'ACHAT ACCEPTÉE: à 550 mètres des Plages ! Un appartement T3 de 65m2 situé dans une résidence de standing ...

Elektryczny
Wiek oferty: 55dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Rue Gambetta, Sérignan
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

1000% Immobilier