SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 824 589 PLN
(39 230 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
72 m²
Saint-Raphaël

sypialnia3
metraż72 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Méliné Jabourian vous propose: Appartement 3 pièces Haut de villa- Saint-Raphaël -Les Plaines/BoulourisMagnifique appartement de 72 m² si...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Saint-Raphaël
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France