SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 459 304 PLN
(45 543 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
54 m²
Saint-Raphaël

sypialnia2
metraż54 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

In the Cap Nérée residence, fully renovated in 2025, discover this 1-bedroom apartment of 54 m², ideally located between Théoule-sur-Mer and Agay, in ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaPoglądPo rekonstrukcji

Inny
Wiek oferty: 153dni
Zaktualizowano: 20dni

Miejscowości

Saint-Raphaël
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

SOLARI PROPERTIES