SUPA24
Salon
Salon
Salon
839 424 PLN
(11 344 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
74 m²
Route de Gressey, Richebourg

sypialnia3
metraż74 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Mélanie Baudin vous propose: Au coeur du village de Richebourg, voici un appartement situé au 1er étage sur 2 niveaux avec 2 chambres, ab...

Inny
Wiek oferty: 7dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

Route de Gressey, Richebourg
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France