Lista ofert
8
8
8
374 004 PLN
(5 582 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
67 m²
Rue de Brest, Quimper
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
67 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Quimper Penhars – Appartement 4 pièces avec balcon À vendre à Quimper (29000), dans un immeuble des années 70, au 4 eme et dernier etage sans ascen...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
G - Niezwykle marnotrawne
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Gaz
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
112dni
Zaktualizowano:
26dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rue de Brest, Quimper
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
CONNECT CENTER QUIMPER - ENDIE IMMOBILIER
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
CONNECT CENTER QUIMPER - ENDIE IMMOBILIER
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą