SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 420 545 PLN
(19 460 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
73 m²
Rue de l'Espérance, Plérin

sypialnia3
metraż73 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

BRETAGNE - Côtes d’Armor - PLERIN Votre agence de proximité Expérience Immobilier a le plaisir de vous présenter ce nouvel appartement sur Plérin.Dans...

Inny
Wiek oferty: 221dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue de l'Espérance, Plérin
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Experience Immobilier