Lista ofert
11
11
11
658 135 PLN
(9 402 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
70 m²
Chemin du Bas de Varimont, Plappeville
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
70 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
iad France - Delphine Delevacque vous propose: ✨ Appartement 3 pièces rénové – 70 m² – Metz – Lumineux & prêt à vivre - Parking Privatif - CaveVous ch...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
2dni
Zaktualizowano:
2dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Chemin du Bas de Varimont, Plappeville
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.