SUPA24
Salon
Salon
Salon
624 167 PLN
(9 907 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
63 m²
Chemin du Bas de Varimont, Plappeville

sypialnia3
metraż63 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Plongez dans le confort de cet appartement T3 de 63 m², perché au sommet d'un immeuble soigné avec ascenseur, offrant une vue imprenable sur le cœur v...

Gaz
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Chemin du Bas de Varimont, Plappeville
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER