Lista ofert
4
4
1 105 011 PLN
(17 823 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
62 m²
Avenue Frédéric Chevillon, Plan-de-Cuques
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
62 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Fiche N°Id-LGB171046 : Plan de cuques, 3 Pi?ces d'environ 62 m2 comprenant 3 piece(s) dont 2 chambre(s) - - Equipements annexes : terrasse - parkin...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
5dni
Zaktualizowano:
5dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenue Frédéric Chevillon, Plan-de-Cuques
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.