SUPA24
Salon
Salon
Salon
547 739 PLN
(5 370 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
102 m²
Rocade Sud, Perpignan

sypialnia5
metraż102 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

À Perpignan, dans le quartier des Remparts Sud, boulevard Félix Mercader, cet appartement T4 de 101 m² actuellement exploité en location courte durée ...

Gaz
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Rocade Sud, Perpignan
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER