Lista ofert
17
17
17
10 813 107 PLN
(54 066 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
1
200 m²
Rue de Téhéran, Paris
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
6+
metraż
200 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Paris 8 - Téhéran / Parc Monceau - Bright and spacious - 4 or 5 Bedrooms
Ideally located in a quiet street near Parc Monceau, this magnificent 200 ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Internet
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Drewniana podłoga
Wysokie sufity
Kominek
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Gaz
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
494dni
Zaktualizowano:
494dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rue de Téhéran, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.