SUPA24
Salon
Salon
Salon
13 537 687 PLN
(59 637 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
227 m²
Allée Jacques Garnerin, Paris

sypialnia6+
metraż227 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Hauteur sous plafond de 3.75 mètres, balcon, Parc Monceau ! Fairway Luxury Real Estate vous propose cet appartement familial de 227 m², situé au 2ème ...

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Allée Jacques Garnerin, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Fairway Luxury Real Estate