SUPA24
3 519 511 PLN
(43 994 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
80 m²
Rue Daubenton, Paris

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

IDEAL REAL ESTATE PROJECTS offers youLocated a few steps from the Luxembourg garden, Paris V, a completely to be renovated duplex apartment, ground fl...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Wysokie sufityPoglądOddzielna toaletaKabina prysznicowa

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Rue Daubenton, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IDEAL PROJETS IMMOBILIERS