SUPA24
Salon
Salon
Salon
11 676 596 PLN
(105 195 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
111 m²
Boulevard Garibaldi, Paris

sypialnia5
metraż111 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

In the heart of Paris’ highly sought-after 15th arrondissement, discover an exceptional new apartment in the “15ème Merveille” residence by Bouygues I...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Boulevard Garibaldi, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BOUYGUES IMMOBILIER