SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 316 292 PLN
(42 461 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
31 m²
Rue Myrha, Paris

sypialnia2
metraż31 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Situé rue Myrha, au cœur d’un quartier en pleine évolution du 18e arrondissement, cet appartement traversant entièrement rénové prend place au sein d’...

Elektryczny
Wiek oferty: 13dni
Zaktualizowano: 13dni

Miejscowości

Rue Myrha, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Delambre Immobilier