SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 059 878 PLN
(30 282 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
35 m²
Rue Mathis, Paris

sypialnia2
metraż35 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Discover this bright 35.41 m² two-room apartment in the 19th arrondissement of Paris, in a 1931 building in good condition.

Inny
Wiek oferty: 7dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

Rue Mathis, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

LUXURY PROPERTIES