SUPA24
Salon
Salon
Salon
4 998 152 PLN
(65 765 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
76 m²
Rue Fabert, Paris

sypialnia3
metraż76 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Casavo offers for sale this 4-room apartment of 76.0 m² located on Rue Fabert, Paris VII-INVALIDES. Situated on the fourth floor without an elevator i...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaWysokie sufityŚwiatło naturalnePo rekonstrukcji

Inny
Wiek oferty: 70dni
Zaktualizowano: 70dni

Miejscowości

Rue Fabert, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CASAVO MANAGEMENT FRANCE