SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 377 780 PLN
(41 715 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
57 m²
Rue Riblette, Paris

sypialnia3
metraż57 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Michaël Bendriss vous propose: **Magnifique Appartement de 3 Pièces Rénové au COEur de Paris (20).En plein cOEur de la capitale française...

Inny
Wiek oferty: 143dni
Zaktualizowano: 110dni

Miejscowości

Rue Riblette, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France