SUPA24
Salon
Salon
Salon
9 783 616 PLN
(64 792 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
1
151 m²
Rue Vineuse, Paris

sypialnia6+
metraż151 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Exclusive listing - This 151m² (1,625 sq ft) apartment with the feel of a house occupies the top three floors of a high-end shared ownership building ...

Elektryczny
Wiek oferty: 261dni
Zaktualizowano: 85dni

Miejscowości

Rue Vineuse, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BARNES Trocadéro