SUPA24
Salon
Salon
Salon
13 587 526 PLN
(54 134 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
251 m²
Rue Cardinet, Paris

sypialnia4
metraż251 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

In the Avenue des Ternes and Parc Monceau district, this 251 m2 apartment is in perfect condition, with spacious rooms and rich Haussmann-style featur...

Inny
Wiek oferty: 310dni
Zaktualizowano: 52dni

Miejscowości

Rue Cardinet, Paris
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HOME HUNTS