SUPA24
Salon
Salon
Salon
700 225 PLN
(9 463 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
74 m²
Rue Albin Vilhet, Nyons

sypialnia3
metraż74 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

À moins d'un Km du centre-ville de Nyons, joli appartement T3 de 74m2 en duplex en très bon état général situé au second étage d'une résidence généran...

Pompa ciepła
Wiek oferty: 151dni
Zaktualizowano: 37dni

Miejscowości

Rue Albin Vilhet, Nyons
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Agence Bonnet Immobilier