SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 310 276 PLN
(12 846 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
102 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

sypialnia4
metraż102 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Situé au cœur d'une résidence paisible et sécurisée, cet appartement de 101 m2 au premier étage offre un cadre de vie idéal pour ceux qui recherchent...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasDrewniana podłogaPo rekonstrukcjiPogląd

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Agence Montaury Immobilier