Lista ofert
17
17
17
5 732 147 PLN
(42 148 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
136 m²
Boulevard de Cimiez, Nice
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
136 m²
łazienki
Nice - Chambrun - Gairaut :
Entirely renovated apartment located in a dominant position in a residence with park.
Penthouse of 136,38 sqm consist...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Internet
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Po rekonstrukcji
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
487dni
Zaktualizowano:
487dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Boulevard de Cimiez, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.