SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 441 509 PLN
(30 142 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
81 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż81 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Cet appartement de 3 pièces (81.15m² loi Carrez) est niché au cœur du quartier prisé de Cimiez à Nice, dans une résidence de haut standing. Il offre u...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOtwarta przestrzeń życiowaDrewniana podłoga

Elektryczny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Action Immobilier