SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 182 496 PLN
(23 983 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
91 m²
Avenue Gravier, Nice

sypialnia4
metraż91 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

NICE-CIMIEZ / COMMANDANT GEROME - À deux pas du conservatoire, des commerces et des écoles réputées, découvrez ce lumineux appartement de 4 pièces de...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOddzielna toaletaOddzielna kuchnia

Gaz
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Avenue Gravier, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Agerim Carré D'Or