SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 795 188 PLN
(38 726 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
98 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż98 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A deux pas du très prisé boulevard Victor Hugo, en plein cœur du centre-ville de Nice, découvrez ce superbe appartement 3 pièces aux prestations haut ...

Elektryczny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ORPI Lior