SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 195 802 PLN
(27 809 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
43 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż43 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Valeria Dragneva vous propose: À vendre – 3 pièces de 43 m2 avec grande terrasse – Idéal investissement locatif – Parc ImpérialSitué dans...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France