SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 289 803 PLN
(34 694 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
66 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż66 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Nice Carré d’Or 2 bedroom apartment 66 sqm top floor balconies pedestrian area near Place Masséna and sea
Located in Nice Carré d’Or, on the pedestria...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty