SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 150 675 PLN
(16 676 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
69 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż69 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Adam Marcadé vous propose: Appartement 3 Pièces avec Terrasse – Nice Ouest Situé sur les hauteurs de Nice, dans un environnement particul...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France