SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 238 888 PLN
(22 525 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
55 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż55 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

En Exclusivité,
Magnifique appartement 3 pièces à Nice, dans le quartier Bas de la Madeleine, à 10 minutes à pied de la Promenade des Anglais, proche ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna toaleta

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ORPI Lior