SUPA24
Salon
Salon
Salon
5 218 377 PLN
(42 426 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
123 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż123 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A44669VAP06 - Located just a few meters from the prestigious Victor Hugo Boulevard, this stunning 2-3 bedroom apartment was completely renovated in 20...

Inny
Wiek oferty: 9dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Leggett Immobilier