SUPA24
Salon
Salon
Salon
6 232 084 PLN
(77 901 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
80 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Parc Vigier, Port of Nice — Top-floor apartment of 80.5 sqm offering panoramic sea views. This fully renovated property features a bright living area ...

Inny
Wiek oferty: 17dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty