SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 632 583 PLN
(26 065 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
101 m²
Avenue Gravier, Nice

sypialnia4
metraż101 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A42381ATB06 - NICE - CIMIEZ/RIMIEZ - 4-room apartment with terrace, balcony, and panoramic views.
This apartment is sure to impress with its tranquili...

Inny
Wiek oferty: 117dni
Zaktualizowano: 117dni

Miejscowości

Avenue Gravier, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Leggett Immobilier