Lista ofert
11
11
11
5 050 109 PLN
(32 793 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
154 m²
Avenue Gravier, Nice
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
154 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
APPARTEMENT 4 PIECES 154 m2 NICE 06100 CIMIEZPrix de vente 1 190 000 eurosHonoraires charge vendeurDans le secteur recherché de Nice Cimiez, à proximi...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
135dni
Zaktualizowano:
33dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenue Gravier, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.