SUPA24
Salon
Salon
Salon
9 129 119 PLN
(72 453 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
126 m²
Boulevard du Mont Boron, Nice

sypialnia2
metraż126 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

We are proud to present this magnificent 126m2 flat with breathtaking sea views on the penultimate floor with lift access, in the highly sought-after ...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądTarasOtwarta przestrzeń życiowaUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 134dni
Zaktualizowano: 52dni

Miejscowości

Boulevard du Mont Boron, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HOME HUNTS