Lista ofert
7
7
7
759 638 PLN
(30 386 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
25 m²
Allée Charles Pasqua, Nice
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
25 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Located in the Libération district, close to shops, schools, transport and the Gare du Sud train station.
In an Art'Déco building, this fully renov...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Internet
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Po rekonstrukcji
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Elektryczny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
270dni
Zaktualizowano:
77dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Allée Charles Pasqua, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.