SUPA24
Salon
Salon
Salon
5 304 354 PLN
(46 125 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
115 m²
Boulevard du Mont Boron, Nice

sypialnia2
metraż115 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

This beautiful 4-room apartment of 115 m2 located in a luxury residence in Cap de Nice offers panoramic sea view.It is composed of a living room and a...

Inny
Wiek oferty: 277dni
Zaktualizowano: 81dni

Miejscowości

Boulevard du Mont Boron, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HOME HUNTS